Maria Puhalina

Jak ja zchudłam na 36 kg za 6 miesiący

Jak ja zchudłam na 36 kg za 6 miesiący

Opublikowano 01.07.2018, 17:51 | Autor: Maria Puhalina

Blisko 3 tygodnie zaczęłam odchudzać się. Przed wszystkim, ja czytałam w internecie w różnych grupach jak «40 KG», czytałam historie o odchudzeniu innych dziewczyn, patrzyłam na wyniki. Widziałam tam dużo zdjęć. Nie wierzyłam, że za 3 godziny ogłądania tych zdjęć zjadłam pół opakowania ciastek, 2 kubki kawy z mlekiem i jogurt. Ale jednego rozwiązania jak zchudnąć szybko i bez skomplikowanej diety nie znaliazłam.. Ktoś odchudzał się za pomocą ogórków, ktoś za pomocą jabłek, a ktoś męczył się na siłowni i tracił tylko 5 kg za półroku. Ja bym chciała wynik minus 10-12 max za dwa miesiący.

Zaczynamy, 1 czerwca: waga 83 kg, wzrost 175 сm

Zdecydowałam, że będę jadła tyłko gryczaną i piesi kurczaka. Czytałam, że takie jedzenie stymuluje ciąło do straty wagi. W sumie, trzymałam się na tym 2 dni i mam dość. To jest okropnie! Zero smaku! Tyłko denerwuję się wiecej przez to jedzenie. Żadnych sousów. Tak mi chciało coś smacznego kupić, kiedy wracałam do domu z pracy i przechodziłam przez sklep z jedzeniem. Nie będę mógła tak żyć, szukam czegoś nowego.

3 czerwca

Muszę coś zrobić!!! Ja dlaczegoś stałam grubsza jeszcze o 2 kg, jestem zdenerwowana. Juz zaczęłam jeść o wiele więcej i nie tyłko gryczaną. Zaczynam używać jabłek, owsiankę i jajka na twardo. Na sniadanie robię owsiankę z bananem, na obiad staram się jeść salatkę z warzyw i jaja na twardo. Staram się zjeść dwa, więcej jaj nie mogę.

6 czerwca:

Za 3 dni takiego jedzenia otrzymałam suchą skórę, włosy przestały świecić. Humoru nie ma, okropny smak w ustach. Również czytałam, że jajka zawierają dużą ilość złego cholesterolu, który w ogóle jest szkodliwy dla organizmu! Jak mogę mieć je w takich ilościach?

8 czerwca:

Nie oczekiwałam takiego…Jedna z moich koleżanek zaprosiła mnie na ślub. A to jest juz za mieciąc! Moja waga jest 85 kg, czuję się niepiękną grubą kobietą! Muszę terminowo coś robić!!!

8 czerwca

Przez dni, które siedziałam przed kompem i patrzyłam na chudę dziewczyny, zrozumiałam że diety są nie dla mnie. Widzę, że wszyscy piszą że waga potem wraca. Sport — również nie, chcę stracić 12 kg, przez prace od 9 do 8 jest niemożliwie chodzić na silownie. Juz chciałam nie iść na ślub, ale koleżanka zadzwoniła i ja płakam i opowiadałam jej o swojej sytuacji. .

Ja widziałam, że Ania bardzo mocno zchudła, teraz ma 38 rozmiar, a kiedyś była bardzo gruba. Sluchając mnie, ona powiedziała mi o swoim doświadczeniu. Zchudnąć jej pomógł kompleks Dietonus, który ona dostała od mamy. Ja nie zbyt wierzyłam w efekt, ale prztpominająć jak Ania wygładała jeszcze półroku temu bardzo chciałam sprobować! Nawiasem mówiąc, ślub Ani w dniu 2 lipca, zostało mi tylko trzy tygodnie, aby dostać się do rozmiaru sukni 38 i patrzeć na nią nie jak kiełbasa. Tego samego dnia znalazłam na stronie internetowej, gdzie można łatwo zamówić zestaw Dietonus, bez różnego rodzaju przepisów. I wstyd w aptece nie jest konieczne! Zamówione przez to strone internetową.

12 czerwca:

Paczka z Dietonus niezwłocznie odebrałam rano na poczcie. Otworzyłam ją w pracy, nikt jeszcze nie widział. Mała skrzynka miała szczegółowe instrukcje dotyczące użycia. Okazało się, że nie wymaga recepty, nie ma przeciwwskazań i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Początkowo mnie to nie obchodziło — Najważniejsze, że był to efekt, ale informacją jestem bardzo zadowolona! W tym samym dniu zaczęłam terapię!
Zgodnie z instrukcją, Dietonus działa na ten sposób, że jest wzmocniony rozwój hormonów odpowiedzialnych za rozpad tłuszczów, pozostle rzeczy ciało robi same. Wywodzi nadmiar tłuszczu, aktywuje procesy metaboliczne i prowadzi do bardzo aktywnego odchudzania. Cóż, nie było, nie było!

Dietonus
17 czerwca:

Więc juz 5 dni – minus 3,5 kg! Jak?? Za cały czas póki używam kompleks odżywiąm się jak zawsze, głód mi się zmniejszył, dlatego wychodzi trochę mniej. Jeszcze staram się trochę cwiczyć póki ogłądam serial, ale póki co nie chcę mi się.

25 czerwca:

Jeszcze minus 6 kg! Prawie 10 kf! Duzo osób mówi, że chudłam i stałam wygłądać lepiej. Juz nie jestem kobietą z dwoma podbródkami, a w końcu zacząłam się czuć atrakcyjną dziewczyną! Czuję, że moje zdrowie się poprawiło, zacząłam lepiej spać, jest we mnie dużo energii i pozytywnych emocji.

Jeszcze minus 6 kg

2 lipca: waga 68 kg, wzrost 175 cm

Będę ten dzień świętować jak swoje urodziny))) Minus 15 kg — to więcej niż marżyłam! Nie mogę opasać swoje emocje, nie mogę napatrzyć się w lustro, bardzo sobie podobam się)))

24 czerwca:

Skończyłam brać kompleks juz 3 tygodnie, waga nie wraca. Zostawię tutaj stronę internetową na kompleks Dietonus , na wypadek, żeby nie zapomnieć. Być może będę chcaiła do 34 rozmiaru!

button 0

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий